موتور برق بنزینی هوندا، برند نام آشنای جهانی

موتور برق بنزینی هوندا، برند نام آشنای جهانی


موتور برق بنزینی هوندا المکس، موتور برق بنزینی است که سوخت مصرفی آن بنزین بوده و تولید کننده انرژی الکتریکی از سوخت در دسترس بنزینی می باشد.

موتور برق بنزینی هوندا

موتور برق بنزینی هوندا المکس یکی از معتبرترین برند های جهانی موجود در بازار می باشد که توسط یکی از با قدمت ترین شرکت های تولید کننده انواع مولد های الکتریکی یعنی ELEMAX تولید می شود. گروه صنعتی ELEMAX همیشه کوشیده است تا جایگاه خود را در بازار به عنوان یک برند پیشرو و معتبر حفظ نماید. موتور های برق بنزینی هوندا المکس که با گواهی ISO و CE تولید می شوند، با استفاده از تکنولوژی برتر روز جهان و استفاده از موتور های محرکه تولید شده توسط شرکت هوندا ساخته شده و دستاورد صنایع پیشرو کشور ژاپن می باشند. موتور های برق بنزینی هوندا المکس به نسبت کارایی و کیفیت، قیمت های قابل قبولی دارند. با توجه به نمونه های تقلبی موجود در بازار، خرید این موتورها از یک شرکت معتبر بسیار پر اهمیت است.

موتور برق بنزینی هوندا المکس، موتور برق بنزینی است که سوخت مصرفی آن بنزین بوده و تولید کننده انرژی الکتریکی از سوخت در دسترس بنزینی می باشد. موتور برق بنزینی هوندا المکس به راحتی قابل حمل بوده و در انواع سری های مختلف و با توان های مختلف از جمله سری های EX، SH، SHX و SHT ارائه می شود، بنابراین مشتریان می توانند بر حسب کاربرد مورد نظر و نیاز خود، یکی از انواع موتور برق بنزینی هوندا المکس را تهیه نمایند. انواع و سری های مختلف موتور برق بنزینی هوندا، نیازهای مختلف مشتریان را پوشش می دهند.

از موتور برق بنزینی هوندا استفاده های بسیاری می شود. به جرات می توان گفت تولید موتور برق بنزینی هوندا انقلابی عظیم در صنعت تولید موتور برق محسوب می گردد. زیرا هر دستگاهی که به این موتور برق مجهز باشد نه تنها عملکرد کنترل از راه دور را آسان می کند بلکه میزان بهره وری را در انتقال انرژی تا حد بسیار بالایی افزایش می دهد. اما بد نیست بدانید که سوخت موتور برق بنزینی هوندا به هنگام کار و فعالیت، انواع گازهای دی اکسید کربن و اکسید کربن تولید می کند به همین علت باید از آن در مکان های باز استفاده شود.انتخاب موتور برق بنزینی هوندا

موتور برق بنزینی هوندا المکس تنوع محصول بالا با کارکرد ها و مزایای متنوع دارد. انواع موتور های برق بنزینی هوندا دارای مصارف گسترده صنعتی، کارگاهی، فروشگاهی و خانگی بوده و به طور گسترده در خانه ها، ادارات، کارگاه های کوچک و سیستم های شبکه و مخابرات مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین بهتر است تا قبل از انتخاب موتور برق بنزینی هوندا مناسب نیاز خود، مشخصات فنی و کارایی های هر یک از سری ها و مدل ها را مورد بررسی قرار دهید. برای مثال موتور برق های بنزینی هوندا المکس با پسوند EX با مخازن سوخت نسبتا بزرگتر برای موارد کاربردی بسیار طولانی تر مناسب هستند. این گروه از موتور ها از نظر اقتصادی و مصرف سوخت نیز به صرفه تر می باشند. کنترل پنل موتور های برق بنزینی هوندا المکس گروه EX طراحی بسیار جالبی داشته، ایمنی و مقاومت بیشتری در برابر آب دارند. موتور برق بنزینی هوندا مدل SH3200EX دارای سیستم اتوماتیک کنترل مصرف سوخت متناسب با میزان خروجی از 1 تا 3 لیتر در ساعت (متناسب با مدل و توان خروجی) است. موتور برق بنزینی هوندا المکس مدل SH3200EX مجهز به پنل AVR و سیستم تولید برق بدون نوسان جهت جلوگیری از نواسانات برقی است.موتور های سری SHX دارای فن آوری پیشرفته و طراحی جدید دینامیک چند قطبی و موتور با سرعت بالا هستند که به طور چشمگیری حجم و وزن را کاهش داده است. برای مثال وزن SHX1000 فقط 13.6 کیلوگرم و SHX2000 تنها 21 کیلوگرم وزن دارد که کمتر از نصف وزن ژنراتورهای با ظرفیت مشابه است. این مدل ها از نظر قابلیت اطمینان و دوام بالا در صنعت جهان شناخته شده اند. ساعت کارکرد طولانی؛ مخزن سوخت بزرگ این موتور برق بنزینی اجازه کار مفید بدون سوخت گیری را می دهد. این سری از موتور برق بنزینی هوندا المکس بسیار آسان حمل و نقل می شوند و سطح صدای بسیار پایینی را به ویژه در 75% بارگذاری کامل دارند.

تعمیر و نگه داری موتور برق بنزینی هوندا

برای جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر، ضمن رعایت نکات ذکر شده، حتما از افراد متخصص برای تعمیر و نگه داری موتور برق بنزینی هوندا کمک بگیرید. قبل از هر اقدام تعمیری باید از تمیز و خشک بودن دستگاه مطمئن باشید. در تمامی مراحل تعمیر نیز اطمینان حاصل نمایید که دستگاه تمیز بوده و کثیف نشده باشد. هوای سرد، رطوبت، گرد و غبار باعث اختلال و آسیب به دستگاه می شود. بررسی روغن و فیلتر هوای موتور برق بنزینی هوندا، از الزامات نگه داری این دستگاه می باشد. فراموش نکنید روغن موتور برق بنزینی هوندا المکس بایستی برای اولین بار پس از 50 ساعت کارکرد و در دفعات بعد، پس از هر 100 ساعت کارکرد تعویض شود. فیلتر هوای موتور برق بنزینی هوندا المکس، هر 50 ساعت یکبار بایستی با یک محلول شوینده تمیز و کاملا خشک شود. شمع موتور نیز بایستی هر 100ساعت یکبار تمیز و هر 300 ساعت یکبار تعویض شود.

در استفاده از موتور برق بنزینی هوندا المکس، دقت نمایید تا آب وارد موتور دستگاه نشود چرا که ضمن ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه، کارایی آن را به شدت کاهش می دهد.نکات ایمنی استفاده از موتور برق بنزینی هوندا

توصیه می شود قبل از استفاده از هر یک از انواع موتور های برق بنزینی هوندا المکس، دفترچه ویژه مربوطه به دستورالعمل های مربوط به اندازه سوخت را به طور کامل مطالعه نمایید. تاکید می شود نگهداری ژنراتور به امنیت و ایمنی بالایی نیاز دارد. نصب نادرست اتصالات جریان برق دستگاه می تواند موجب آتش سوزی و برق گرفتگی می‌شود.

ضروی است تعویض روغن موتور برق بنزینی هوندا در فضای باز انجام شود. در نظر داشته باشید ممکن است پس از تعویض روغن موتور برق بنزینی در زمان استارت اولیه کار نکند.اضافه کردن بنزین به موتور برق بنزینی هوندا المکس، ازدیگر مواردی است که بایستی به دقت و با رعایت نکات ایمنی انجام پذیرد. پر کردن باک بنزین موتور برق بنزینی هوندا بایستی در محیط باز و به هنگام خاموش بودن دستگاه انجام شود. هرگز از ترکیب بنزین با سوخت های دیگر استفاده نکنید، بیش از ظرفیت باک، بنزین ریخته نشود و همواره مقداری از باک خالی نگه داشته شود. بنزین به آرامی به باک ریخته شده و از سر ریز شدن باک اجتناب شود. دقت شود اطراف در باک تمیز باشد و پس از اتمام کار از بسته بودن در باک اطمینان حاصل شود. از پر کردن باک در مجاورت آتش، سیگار و ... پرهیز شود.

اجزای تشکیل دهنده موتور برق بنزینی هوندا

موتور برق بنزینی هوندا یکی از کاربردی ترین موتور برق های شناخته شده در بازار است. این محصول نیز همانند سایر مدل های مشابه دارای یک سری اجزای تشکیل دهنده می باشد:

• سیستم سوخت: این بخش شامل یک عدد باک می باشد که بر روی بنده موتور تعبیه شده است که از آن به منظور سوخت موتور استفاده می شود.

• سیستم ولتاژ: این بخش از موتور برق بنزینی هوندا وظیفه تنظیم میان ولتاژی را که از موتور خارج می گردد را بر عهده دارد.

• موتور: از جمله مهم ترین بخش های موتور برق بنزینی موتور آن است. در این بخش انرژی اصلی مکانیکی مورد نیاز تامین می گردد.

• روغن: شاید گفتن این جمله اندکی تعجب برانگیز باشد اما روغن یکی دیگر از اجزا مهم و جدایی ناپذیر موتور برق بنزینی هوندا است. از آنجایی که بخاطر فعالیت های بخش های مختلف موتور برق، ممکن است بر اثر تماس با یکدیگر دچار ساییدگی شوند در نتیجه با وجود این روغن مشکل ساییدگی تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد.

نکات مهم به هنگام خرید موتور برق بنزینی هوندا

قبل از انتخاب و خرید موتور برق بنزینی هوندا بایستی بدانید که این دستگاه از اجزای مرغوب و درجه یک تشکیل شده است که تمامی آن ها بر روی یک شاسی قدرتمند تعبیه شده اند که این امر از لرزش دستگاه به هنگام کار و فعالیت جلوگیری می کند. بنابراین به هنگام خرید آن لازم است به تمامی اجزای تشکیل دهنده اش توجه زیادی کرد.

امکانات موتور برق بنزینی هوندا:

فناوری پیشرفته: موتور پر سرعت و پیشرفته طراحی شده موتور برق بنزینی هوندا اندازه و وزن را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

موتور 4 زمانه هوندا: موتور چند منظوره هوندا استانداردی برای اطمینان و دوام در جهان بوده است.

ضمانت: موتور برق بنزینی هوندا دارای ضمانت چند ساله است.

ساعات کار طولانی: مخزن سوخت بزرگ اجازه کار کارآمد و بدون سوخت گیری را می دهد.

قابلیت حمل: موتور برق بنزینی هوندا به راحتی حمل می شود.

سطح صدای پایین: برخی از مدل های موتور برق بنزینی هوندا منحصر به فرد طراحی شده و سطح صدای بسیار کمتری را فراهم می کند.

وزن جمع و جور و سبک: وزن برخی از مدل های موتور برق بنزینی هوندا فقط 13.6kg است در واقع کمتر از نیمی از وزن ژنراتور معمولی با ظرفیت مشابه است.

ويژگي ها

موتور 4 زمانه هوندا نيروي برق بالا و قابل توجهي را فراهم مي کند. مصرف سوخت آن 30 درصد كمتر از موتور هاي سوپاپ است.

تنظیم کننده ولتاژ خودکار (AVR) نوسانات خروجی نیرو را مهار می کند تا عملکرد تجهیزات الکترونیکی حساس را فعال کند.

مخزن سوخت بزرگ 17 لیتری مدل های SH3200EX ، SH3900EX و مخزن سوخت 28 لیتری برای مدل فوقانی ساعات کار فوق العاده ای را ایجاد می کند.

10٪ تا 25٪ توان خروجی بیشتری نسبت به سایر انواع دارند.

ایمنی و مقاومت در برابر رطوبت از دیگر ویژگی های موتور برق بنزینی هوندا است و قطر گسترده شده لوله فریم به طور قابل توجهی باعث بهبود تصویر چشم انداز شده و از دستگاه در برابر آسیب های ناخوشایند محافظت می کند.

منبع1