ژنراتور STAMFORD

ژنراتور STAMFORD یکی از مارک های مشهور در زمینه تولید ژنراتور است. ژنراتور های تولید شده توسط کمپانی STAMFORD در بخش ها مختلف ساختمانی و اداری برای تولید و تأمین انرژی الکتریکی مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرند . امروزه از ژنراتور STAMFORD برای تولید برق مورد نیاز سردخانه ها ، اتاق های سرور ، برق اضطراری ادارات و غیره استفاده میشود. با توجه به کارایی و عملکرد ژنراتور STAMFORD ، فروشندگان این ژنراتور در ایران قیمت های مختلفی را برای این محصول ارائه می دهند. شما خریداران گرامی در هنگام خرید دقت داشته باشید که محصول مورد نظر حتماً نسخه اصلی بوده و تولید شده در کشور های هند و چین نباشد. نمونه های اصلی و اروپایی ژنراتور STAMFORD به دلیل کیفیت و عملکرد بالا ، دارای قیمت های بالاتری نیز می باشد.

امروزه چالش به وجود آمده در بین صنعت گران، مسئله ای در مورد این موضوع است که آیا ژنراتور استامفورد با ژنراتور استمفورد با ژنراتور STAMFORD تفاوت دارد یا به هم شبیه هستند؟ ممکن است برای شما هم با شنیدن این کلمات این سوال پیش بیاید،در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر به بررسی این ژنراتورها بپردازیم.

ژنراتور استامفورد از لحاظ کیفیت جزو بهترین ژنراتورها محسوب می شود.سرمایه گذاری تجاری در سیستم استمفورد برای شما قابل توجه است و ضروری است که آن را با بالاترین استاندارد حفظ کنید. برای آشنایی بیشتر توضیح می دهیم که دستگاه ژنراتور، دستگاهی است که تولید برق را انجام می دهد. امروزه شرکت های بزرگ، کارخانه ها برای حفظ برق مجبورند که از ژنراتور استفاده کنند. ژنراتور استامفورد از دسته ژنراتور های مقاوم می باشند. (ژنراتور استامفورد توانایی مقاومت در سرمای سیبری را داراست). ژنراتور استامفورد محصول مشترکی از دو شرکت اروپایی (آلمان و انگلیس) می باشد. جالب است بدانید که ژنراتور استامفورد به دلیل اینکه ممکن است در کشورهای مختلف تولید شود، راه حلی مبنی بر تشخیص کشور سازنده اتخاد کرده است که آن حک کردن حرف اول کشور سازنده بر روی دستگاه ژنراتور استامفورد می باشد.


@image


ناگفته هایی در مورد ژنراتور استمفورد

ژنراتور استمفورد نیز مانند ژنراتور استامفورد محصول کشور انگلیس می باشد. درست است که تا حدودی ژنراتور استمفورد و ژنراتور استامفورد به هم شبیه می باشند، اما ژنراتور استمفورد دارای یک ویژگی متمایز نسبت به دیگر ژنراتورها می باشد و آن کاربرد ویژه ژنراتور استمفورد در دریا می باشد. توانایی ژنراتور استمفورد به طوری است که قلمرویی از فعالیت های بازار دریایی را به دست گرفته است. ژنراتور استمفورد قابلیت تولید نوع سنکرون و هم نوع آسنکرون را دارا می باشد. قابلیت دیگر شرکت ژنراتور استمفورد در کوپله شدن آن می باشد، هرچند که ژنراتور استمفورد به صورت تک هم به فروش می رسد، اما کوپله شدن مزیت مهمی برای این محصول به شمار می رود. کوپله کردن در ژنراتور استمفورد شامل مراحل اتصال موتور به ژنراتور، ساخت شاسی و ساخت تابلو کنترل موتور و ارتباط آن با بخش های دیگر ژنراتور است. به این کار کوپله کردن گفته می شود.

و اما ادامه بحث با ژنراتور STAMFORD

و اما آخرین ژنراتور که با اسم ژنراتور STAMFORD آن را می شناسید. باید گفت که کشور انگلیس پیشتاز در تولید ژنراتور می باشد، زیرا تولید ژنراتور STAMFORD نیز در کشور انگلیس انجام می شود. ژنراتور STAMFORD نیز مانند ژنراتور استمفورد دارای ویژگی خاصی می باشد، این ویژگی را می توان به داشتن امکان تنظیم خودکار ولتاژ (AVR) معرفی کرد. این بدان معنی است که ژنراتور از انرژی خروجی دستگاه، در واقع انرژی اصلی خود ژنراتور استفاده می کند تا بتواند نیروی مناسب برای فعال کردن (AVR) را داشته باشد. وارد بحث پیچیده در مورد کاربرد (AVR) و فعال شدن سیستم EBS نمی شویم و در مقالات بعدی به طور مفصل در مورد آن صحبت می کنیم.

امکانات ژنراتور STAMFORD و ژنراتور استمفورد

ژنراتور STAMFORD آسان به شبکه برق متصل می شود

روتور متعادل با یک یا دو یاطاقان توپ مهر و موم شده

نصب و نگهداری راحت ژنراتو STAMFORD و ژنراتور استمفورد با دسترسی آسان به پایانه ها، دیود های دوار و پیچ و مهره های اتصال

طیف گسترده ای از آداپتور فلنج و دیسک تک بلبرینگ

گزینه های تعمیر و نگهداری ژنراتور STAMFORD

یک برنامه تعمیر و نگهداری به طور مرتب برای ژنراتور استمفورد و ژنراتور STAMFORD برنامه ریزی شده است. (این برنامه شامل قرارداد تعمیر و نگهداری ژنراتور STAMFORD و ژنراتور استمفورد می باشد)، نگهداری از ژنراتور استمفورد و ژنراتور STAMFORD کمک خواهد کرد به کارکرد بهتر ژنراتور که عمر مفید ژنراتور استمفورد را سال ها افزایش دهد. این خدمات تعمیر و نگهداری پیشگیرانه در مورد ژنراتور استمفورد شامل چک های متعدد و آزمون بر روی تمام مولفه های ژنراتور استمفورد و ژنراتور STAMFORD است و همچنین قبل از اینکه آنها را تبدیل به یک مشکل حیاتی شود، به شناسایی و رفع مشکل می انجامد.

مزایای خرید ژنراتور استمفورد

تمام ژنراتورهای ما با عملکرد مناسب، دوام، کارایی و قابلیت اطمینان بالا و با کیفیت ساخته شده اند، از زمانی که قطعات به کارخانه می رسد تا زمانی که محصول نهایی از فروشگاه خارج شود، تمام مراحل تولید ژنراتور استمفورد و ژنراتور استامفورد ژنراتور STAMFORD را طبق یک استاندارد جهانی تولید می کنیم، به همین دلیل هر یک از کارخانه های تولیدی ما، متشکل از ستون ها و بخش های مجزا مربوط به ژنراتور STAMFORD و ژنراتور استمفورد می باشد که با این روند به یک صنعت پیشرو در صنعت تبدیل شده است و برند ما را بیش از یک قرن برجسته ساخته است.خدمات مهندسی مشتری ما در هر مرحله از ساخت ژنراتور استمفورد به مشتریان ما کمک می کند تا تخصص فنی و پشتیبانی فنی خود را ارائه دهیم.

مراحل ایمنی ژنراتور STAMFORD و ژنراتور استمفورد

دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه ژنراتور استمفورد، ژنراتور استامفورد و ژنراتور STAMFORD را بخوانید و نسبت به هشدارها آگاه باشید و با محصول آشنا شوید تا دچار مشکل نشوید.هشدارهای ژنراتور STAMFORD اطلاعاتی که توجه به خطر آسیب یا مرگ را بیان می کند را بایستی جدی گرفت. الزامات مهارت پرسنل در رابطه با ژنراتور استمفورد و همچنین روش های تعمیر و نگهداری انواع ژنراتور استمفاورد و ژنراتور استمفورد و ژنراتور STAMFORD را بیان می کند.

نکاتی در مورد تجهیزات برق ژنراتور استمفورد

اگر در ژنراتور استمفورد برق به درستی کار نکند، تمام تجهیزات الکتریکی می توانند خطرناک باشند و خطرساز شود.پس سعی کنید همیشه خدمات و نگهداری ژنراتور استمفورد را در نظر داشته باشید. حفاظت از سیستم تحریک با کاهش ولتاژ خروجی ژنراتور نسبت به سرعت

اقدامات اضطراری در مورد ژنراتور استمفورد

قبل از از بین بردن پوشش های محافظ ژنراتور استامفورد و ژنراتور STAMFORD برای انجام تعمیر اطمینان حاصل کنید که موتور مهار شده و ژنراتور الکتریکی جدا شده است. ژنراتور STAMFORD را با استفاده از نقاط ارائه شده با کمک یک زنجیر، بلند کنید. زاویه در زنجیر باید عمودی باشد.

اقدامات اضافی جریان هوا ژنراتور STAMFORD

اطمینان حاصل کنید که ورودی ها و خروجی های هوا هنگامی که ژنراتور در حال اجرا است، مانعی نداشته باشد. آلاینده ها مانند نمک، روغن، گازهای خروجی، مواد شیمیایی، گرد و غبار، شن و غیره، اثربخشی را کاهش می دهند.

حفاظت از ژنراتور استمفورد

فیلترهای هوا در صورت لزوم در دسترس هستند. فیلترها محدودیتی نسبت به جریان هوا دارند. فیلترهای هوا، ذرات هوای موجود در بالای 3 میکرون را حذف می کنند. تغییر و تمیز کردن فیلترهای ژنراتور استمفورد به شرایط سایت بستگی دارند.ما توصیه می کنیم که پس از نصب فیلتر، تا چند ساعت به طور مرتب برو روی فیلتر ژنراتور STAMFORD نظارت وجود داشته باشد تا چرخه تغییر به روال افتاده شود. توصیه می کنیم که بخاری ضد گرمادهی برای تمام ژنراتورها از جمله ژنراتور STAMFORD و ژنراتور استمفورد برای هر کدام از آنها نصب شده باشد. حفاظت از لرزش های ژنراتور STAMFORD نکته مهمی است. توجه داشته باشد که لرزش نداشته باشد.می توان این امر را با استفاده از تجهیزات ارتعاش و تجزیه و تحلیل سطح لرزش بررسی کنید. سعی کنید که قبل از حاد شدن مشکلات آن ها را برطرف کنید تا خسارات سنگین به دستگاه وارد نشود.چک لرزش های ژنراتور باید هر سه ماه انجام شود.

ضمانت‌نامۀ ژنراتور استمفورد

شرکت فن‌آوری ژنراتور کامینز برای محصولات استمفورد و اِی‌وی‌کِی به‌ویژه ژنراتور استمفورد، ضمانت‌نامۀ معتبر ارایه می‌دهد. محصولات سری S با استاندارد 3 سالۀ پشتیبانی ضمانت‌نامه ارایه می‌شوند. محدوده‌های دیگر محصولات دارای پشتیبانی ضمانت‌نامۀ خاص بسته به نیازهای کاربردی، مدت زمان طولانی‌تری را برای فرضاً موارد استفادۀ دریایی بدون هیچ هزینۀ اضافی هستند.


@image


مزایای کیفی خرید ژنراتور استمفورد : سبک‌تر و کمپکت‌تر از محصولات مشابه، کیقیت طراحی و ساخت بالا، استفاده از فولاد مقاوم در قسمت‌های داخلی و چدن ریخته‌گری در قسمت‌های بیرونی.

مزیت یکپارچگی؛ مزیت رقابت‌پذیری؛ مزیت عملکرد؛ مزیت انطباق، و مزیت داشتن آپشن

نمایی از ژنراتور استمفورد با ضمانت‌نامۀ سه ساله

معرفی کمپانی تولید کننده ی ژنراتور استامفورد

این کمپانی که در خط تولیدی خود به تولید انواع ژنراتور استامفورد می پردازد، با نام تجاری Generator Technologies یا (Newage AVK)در جهان به طراحی و ساخت ژنراتور های با کیفیت مشغول است.

کمپانی نام برده با کسب تجربه ی بسیار در طول سال های فعالیت خود، به طراحی و تولید ژنراتور استامفورد در شهر استامفورد پرداخته است.

لازم به ذکر است که این شرکت در زمان شروع فعالیت خود در سال 1935، هدف تولید مجموعه های جایگزین و کمپرسورهای هوا در شهر منچستر انگلستان را مد نظر قرار داده بود.

بعد از ادغام این کمپانی با شرکت Newage AVK در طول دهه های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ ، شرکت استامفورد توانست در زمینه ی تولید کنندگی به عنوان رهبر جهانی تولید کننده ی ژنراتور های از ۸ KVA تا ۲۰۰۰ KVA عنوان رهبر جهانی را به خود اختصاص دهد . به شناخت و شهرت زیادی دست پیدا کند. شرکت استامفورد همچنین در سال های اخیر نیز به تولید ژنراتور استامفورد یک سر بلبرینگ که کارایی و عملکرد بسیار بیشتری از ژنراتور های دو سر بلبرینگ پرداخته است.

توضیحاتی در خصوص برند استامفورد

برند استامفورد در اصل مرتبط با آلترناتور دیزل ژنراتو ها می باشند. این مجموعه می تواند با انواع موتور دیزل کوپله شود. بدین ترتیت انواع دیزل ژنراتور از جمله دیزل ژنراتور پرکینز استامفورد، دیزل ژنراتور ولوو استامفورد، دیزل ژنراتور کامینز استامفورد و یا انواعی دیگر از دیزل ژنراتور را تشکیل می گردند.


@image


انواع ژنراتور STAMFORD

ژنراتور STAMFORD انواع گوناگونی دارد که می توان به چند نمونه از آن با عنوان ژنراتورهای سه فاز ۲ پل، سه فاز ۴ پل، سه فاز ۶ پل و نوع ویژه ی سه فاز دریایی ۲ پل و ۴ پل که هر یک کاربرد منحصر به فرد خود را دارند اشاره کرد.

برخی از قابلیت های ژنراتور STAMFORD

ژنراتور STAMFORD این توانایی را دارد که با انواع دیزل ژنراتورها از جمله دیزل ژنراتورهای کامینز، ولوو و پرکینز اتصال یافته و از این رو کاربرد بسیار گسترده ای در صنعت برق داشته باشد. به دلیل کیفیت و محبوبیت بالای ژنراتور STAMFORD بسیاری از کارخانجات چینی دست به ساخت آلترناتورهای طرح STAMFORD زده اند که از میان آن ها می توان به ژنراتورهای استمفورد پاور اشاره کرد، لذا هنگام خرید به اصالت کالا توجه داشته باشید، چرا که این ژنراتورها بدون شک کیفیت بی نظیر ژنراتور STAMFORD اصل انگلستان را ندارند، اما به دلیل قیمت پایین مورد توجه مدیران کارخانجات قرار گرفته و خریداری می شوند، این در حالی است که این ژنراتورها طی عملکرد طولانی ممکن است کارایی و بازده خوبی نداشته باشند و سریعتر از کار بیافتند.

همانطور که در قسمت انواع ژنراتور STAMFORD به آن اشاره کردیم، یک نوع دیگر از محصولات استمفورد، ژنراتورهای دریایی ۲ پل و ۴ پل هستند که مشخصه ی حفاظت محیط (IP) بسیار بالایی دارند و این یک قابلیت ویژه برای این نوع ژنراتورها به شمار می آید.

روش های کوپل شدن ژنراتور STAMFORD

ژنراتور STAMFORD نیز مانند سایر ژنراتورها در سایزها و انواع مختلفی تولید می شود که به دو روش متفاوت کوپل می شود که هر یک را به اختصار توضیح می دهیم.

ژنراتورهای صفحه ای یا یک سر بلبرینگ استمفورد: در این روش کوپل شدن، یک صفحه ی مخصوص روی موتور قرار می گیرد که توسط آن صفحه ژنراتور به موتور وصل می شود. در ژنراتورهایی با ظرفیت توان 50 کیلووات بیشتر، از این نوع روش کوپله کردن استفاده می شود.

ژنراتورهای شفت دار یا دو سر بلبرینگ: این نوع ژنراتورها، دارای صفحه ای تراشیده هستند که از یک طرف به موتور وصل می شود و از طرف دیگر که همچون ژنراتور دارای شفت است، به واسطه ی کوپلینگ به موتور اتصال می یابد.

ژنراتور استامفورد اصلی

@image