ژنراتور استمفورد انگلیس، یک محصول مطمئن

ژنراتور استمفورد انگلیس، یک محصول مطمئن


در دنیای صنعتی امروز،ژنراتور استمفورد انگلیس یکی از بی رقیب ترین جایگاه های بازار را در اختیار خود گرفته است.

ژنراتور استمفورد انگلیس چیست

در دنیای صنعتی امروز، ژنراتور استمفورد انگلیس یکی از بی رقیب ترین جایگاه های بازار را در اختیار خود گرفته است. شرکت استمفورد انگلیس با قدمت بیش از صد سال فعالیت خود را در حوزه تولید ماشین های الکتریکی در شهر استمفورد کشور انگلیس آغاز نمود. در ابتدا محصول این شرکت کمپرسور و آلترناتور بوده است که پس از ادغام با شرکت AVK NEWAGE، ژنراتور به محصول اصلی این گروه تبدیل شد. هر چند ژنراتور استمفورد انگلیس، امروزه در شهر منچستر کشور انگلیس تولید می شوند ولی همچنان برند اولیه خود یعنی نام استمفورد را حفظ کرده اند. ژنراتور استمفورد انگلیس با دو نام تجاریStamford و AVK روانه بازار شده اند. ژنراتور استمفورد انگلیس پر مصرف ترین ژنراتورهای جهانی است که در کشور ایران نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. ژنراتورهای استمفورد انگلیس در صنایع نفت و گاز خاورمیانه به وفور مورد استفاده اند.

ژنراتور استمفورد انگلیس مشخصه های متمایزی دارد. این مشخصه ها باعث شده است تا این ژنراتور ها سهم گسترده ای از بازار را به خود اختصاص دهند. برای مثال ژنراتور استمفورد انگلیس با کاربرد های دریایی دارای حفاظت محیطی بسیار بالایی می باشد، به طوری که حتی می گفت این مشخصه، بازار ژنراتور های دریایی این برند را انحصاری نموده است.

شرکت استمفورد انگلیس بزرگترین شرکت تولید کننده ژنراتور در محدوده 8 کیلو ولت آمپر تا 2000 کیلو ولت می باشد. ژنراتور استمفورد انگلیس هم در نوع سنکرون و هم آسنکرون تولید می شود. ژنراتور استمفورد انگلیس سنکرون شامل ژنراتورهای دو پل، چهار پل و شش پل می باشد که ژنراتور شش پل با ولتاژ پایین و ژنراتور چهار پل با ولتاژ پایین و متوسط تولید می شود.

ژنراتوراستمفورد انگلیس دارای دو دسته تک بلبرینگ(single ball bearing) و جفت بلبرینگ (two ball bearing) می باشد که ژنراتور های تک بلبرینگ جهت اتصال به موتورهای مختلف دارای قطر فلنج های (SAE) متفاوت می باشد. ژنراتور استمفورد انگلیس به گونه ای طراحی شده است که قابلیت کوپل شدن با انواع موتور ها به ویژه موتور های پر مصرف جهانی را داشته باشند. خریداران و متخصصان می توانند با مراجعه به سایت شرکت استمفورد انگلیس به آدرس https://stamford-avk.com/ در خصوص موتورهایی که قابلیت کوپل شدن با این ژنراتور ها را دارند، اطلاعات کافی کسب نمایند.

عمدتا شرکت های فنی و مهندسی فروشنده ژنراتور استمفورد انگلیس، این ژنراتور ها را به صورت تک و کوپله شده به فروش می رسانند.

کاربرد های منحصر به فرد ژنراتور استمفورد انگلیس

ژنراتور استمفورد انگلیس مشابه سایر ژنراتور ها کاربرد های مختلف صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی دارد. این ژنراتورها در انواع مختلف و با توان های مختلف تولید شده و پاسخگوی انواع نیاز مشتریان می باشند. ژنراتور استمفورد انگلیس در مواردی که نیاز به جریان متناوب برق وجود دارد یا در شرایط عملیاتی که قطع برق مشکل ساز است به عنوان منابع تامین برق اضطراری مورد استفاده قرار می گیرد.

ژنراتور استمفورد انگلیس کارکرد متمایز خود را در تامین جریان برق متناوب به صورت طولانی مدت در صنایع نفت و گاز و صنایع با شرایط محیطی سخت به اثبات رسانده و جایگاه متمایزی را برای خود در بازار کسب نموده اند. ژنراتور استمفورد انگلیس در شرایط سخت محیطی همچون دماهای 20 درجه زیر صفر نواحی سیبری تا 57 درجه بالای صفر مناطق نفتی عربستان و همچنین در محیط های پر از گرد و غبار بیابانی کارکرد بی نظیری دارد که این ویژگی ها این ژنراتور ها را به تنها گزینه متخصصان صنعتی تبدیل نموده است.

شکی نیست ژنراتور استمفورد انگلیس با کاربرد دریایی یکی از بهترین ژنراتور های دریایی هستند که پاسخگوی انواع تقاضا ها و نیاز های صنایع مختلف دریایی می باشند. ژنراتور استمفورد انگلیس در کشتی ها نیز به طور گسترده مورد استفاده می باشد. کمتر متخصصی است که ریسک استفاده از برند های تولید کننده ژنراتور های دریایی غیر از استمفورد را بپذیرد.

ژنراتور استمفورد انگلیس با قابلیت استفاده مداوم و توانایی به حرکت در آوردن تجهیزات با ویژگی ها و مشخصات متنوع و در توان های مختلف پاسخگوی نیاز فعالان صنایع معدنی می باشد.

این شرکت همچنین با اتکا به تجربه 100 ساله خود در زمینه طراحی و تولید انواع ژنراتور و تثبیت جایگاه خود بعنوان یک تولید کننده مطمئن و قابل اتکا برای صنایع گوناگون، اقدام به تولید و توسعه ژنراتور های خاص جهت برآوردن نیاز های انرژی در حوزه ارتباطات سیار و مخابرات نیز نموده است. ژنراتور استمفورد انگلیس با قابلیت تولید جریان برق متناوب و همچنین ژنراتورهای با سرعت متغیر با تولید برق خروجی مستقیم پاسخگوی طیف وسیعی از نیاز های این حوزه می باشند.

ژنراتور استمفورد انگلیس کارایی منحصر به فرد خود را مدیون طراحی حرفه ای و تخصصی این شرکت می باشند. ژنراتور استمفورد انگلیس با استفاده از تکنولوژی روز ساخته شده و همواره از جدید ترین دستاورد های فناوری بهره جسته اند. مراجعه به سایت این شرکت و مطالعه توضیحات ارائه شده در خصوص نکات فنی سری ها و مدل های مختلف شامل طراحی، مشخصات فنی، نوع عایق های استفاده شده و ... تخصص و مهارت این گروه را بیش از بیش اثبات می نماید.

ژنراتور استمفورد انگلیس اصل

بسیاری از شرکت ها اقدام به تولید ژنراتور های مشابه ژنراتور استمفورد انگلیس نموده اند که عمدتا از کشور چین و هند می باشند، لذا دقت در تهیه ژنراتور استمفورد انگلیس اصل بسیار اهمیت دارد چرا که اغلب نمونه های مشابه فاقد کارایی لازم بوده و ممکن است در محیط های عملیاتی خسارات جبران ناپذیری را ایجاد نماید. دو برند استمفورد پاور و کایجلی دو برند تولید کننده نمونه های مشابه ژنراتور استمفورد انگلیس می باشند.

قیمت ژنراتور استمفورد انگلیس در مقایسه با نمونه های چینی بالاتر است و این تفاوت قیمت در برخی موارد باعث تمایل مشتری به خرید نمونه های غیر اصل می شود، اما در طولانی مدت کارایی بهتر نمونه های اصل باعث صرفه اقتصادی ژنراتور استمفورد انگلیسی می شود.

هدف شرکت استمفورد انگلیس و گروه مهندسی آن اطمینان از کارایی و عملکرد محصولات تولیدی و کمک به مصرف کنندگان در انتخاب مناسب ترین نوع ژنراتور ها برای کاربرد های مورد نظر خریداران و استفاده کنندگان نهایی آنها است.

ژنراتور استمفورد انگلیس را از فروشندگان معتبر تهیه نموده و ضمن اطمینان خاطر از کارایی، از خدمات پس از فروش و گارانتی این محصول استفاده نمایید.

منبع1